Mistinės fotosesijos

Mistinė fotosesija – tai galimybė transformuoti save į antgamtinį AŠ. Jūs galite tapti, kuo panorėjusi. Galite tapti Amazonės kare, Moterimi – angelu, Pelene ar miško fėja, undine, šamanu, fėja ar visiškai nauju personažu, kurį sukursime kartu. Norite kurti savo mistinę fotosesiją? Aš konsultuoju fotosesijos įvaizdžio klausimais, kurios metu nuodugniai išgryniname fotosesijos idėją. Patariu dėl fotosesijai reikalingų rekvizitų, makiažo, jei reikia rekomenduoju, kas geriausiai įgyvendins jūsų viziją. O kaip vyksta pasiruošimas Doseth organizuojamai fotosesijai? Prieš fotosesiją susitinkame gyvai arba nuotoliniu būdu. Išsiaiškiname, kokią viziją turite. Kartu išrenkame idealiai jums tinkantį personažą. Aptariame fotosesijos spalviškumą ir judesius fotosesijos metu. Rekomenduoju fotosesijai reikalingus rekvizitus, jei tokie būtini. Aptariame makiažą, emocijas ir lūkesčius galutiniam rezultatui. Jei turite savo transformacijos viziją įsikūnyti į personažą ir norite save įamžinti nuotraukose – parašykite man!

Skandinavų mitologijoje Frėja – vaisingumo deivė, Njordo ir Skadi duktė, Freiro sesuo. Vanų grupės deivė, po dievų karo asų įkaitė. Buvo ištekėjusi už Odino, susilaukė dviejų dukterų Hnosos ir Gersimi. Frėja buvo laikoma pačia trokštamiausia deive. Turėjo nuostabų vėrinį Brisingameną ir apsiaustą su erelio plunksnomis, kuris apsivilkusiam leisdavo pasiversti į bet kokį paukštį. Apsiaustą buvo paskolinusi Lokiui, kai šis keliavo vaduoti Idunos. Frėja labai mėgo brangenybes, vieną savo dukterų pavadino „Hnos“, kas reiškia „brangenybė“.

Frėja

Photography: Akvilė Borussevičiūtė

Face art: Rūta Ru

Jos fotosesija įsupta į magiją ir mistiką. o kaip, kitaip? Jei jos veikla yra būrimas taro kortomis, žvakių ir amuletų užkalbėjimas.Model : Ugnė, Accessories /Outfit : @dosetstudio,Body-art : @rutabodypaint,

Photography: @Inga Dinga.diary

Face art: Ruta Ru

Ugnė - Moteris Ragana

Mitinės vandens būtybės, sutinkamos daugelio pasaulio tautų folklore. Undinės dar buvo vadinamos upių martelėmis. Senovėje manyta, kad tai merginos, nusiskandinusios dėl nelaimingos meilės ir dievų paverstos undinėmis, kad galėtų keršyti jauniems vyrams už savo likimą ir būti upių bei ežerų globėjomis.

Photography: Ruslan Bolgov

Face art: Ruta Ru

Undinėlė

Sirena

Mistinės būtybės – pusiau moterys, pusiau paukščiai.Pasak Homero „Odisėjos“, savo dainomis viliodavusios jūrininkus į pakrantės uolas, kur jų laivai suduždavę. Odisėjas, norėdamas išgelbėti bendrakeleivius, užlipdęs jų ausis vašku, o save liepęs pririšti prie laivo stiebo. Senovės graikai sirenas, kaip saugotojas nuo nelaimių, dažnai vaizduodavo antkapiuose. Iš mitų apie sirenas kilo bendrinė sąvoka sirena, reiškianti gražų balsą turinčią gražuolę.

Photography: @Ieva Micel Photograpy

Face art: Ruta Ru

Sirena

Sirena kuri laukia aukų...

Modelis Renata Šavėlė

Photography: @Arturas Ausra

Face art: Ruta Ru

Meilės angelas

Pakilti skrydžiui kad mylėtum. Mėgautis flirtu. Būti pasiruošus kovai.

Photography: @Ruslan Bolgov

Face art: Graži babe filtro

Angelas

Žydų mitologijoje ir krikščionių religijoje pusiau dieviškos būtybės.Tradiciškai angelas vaizduojamas kaip antropomorfinė būtybė su sparnais už nugaros.

Photography: @rika Zami

Įsimylėjęs Angelas

Užrakink savo širdį, paslėpk ją...

Bet pakilus liks tik žaizda...

Photography: @Fotodyta

Face art: Irma Endružienė

Feniksas

Šventas mitinis paukštis. Savo gyvenimo ciklo pabaigoje paukštis susineša lizdą iš cinamono šakelių, kuriame pats susidegina. Lizdas ir paukštis virsta pelenais, iš kurių iškyla naujas jaunas feniksas.

feniksas – atgimimo simbolis.

Photography: @Ruslan Bolgov

Face art: Ruta Ru

Helovyno nuotaka

Kai lauki jo, o jis vis neateina...

Photograpy: Erika Zami

Face art: Monika face art

Helovyno Mylimoji

Helovinas Meksikoje yra šventųjų dvasių pagerbimo šventė. Kuomet sukuriamas makijažas 'cukraus kaukolė'

Photograpy: Erika Zami

Face art: Monika face art

Helovyno baltaplaukė mylimoji

Model: Julija

Face art: Ruta Ru

Kurkime kartu!