Erdvių dekoras

„Oho, pažiūrėk! Užeinam čia!“ - susižavėjimo pilni šūksniai ir prie durų besirikiuojantys klientai – kuris verslininkas apie tai nesvajoja? Tam, kad paliktumėte klientui šiltą emociją ir kūrybiškai pakviestumėte jį užeiti – erdvių dekoras puikus būdas klientui iš tolo rėkti: „Esi laukiamas ČIA!“. Kodėl naudinga turėti dekoruotą erdvę? Dekoruota erdvė - tai vieta, įkurta ir dekoruota patraukliai ir estetiškai, kaip magnetas kviečianti jūsų klientus apsilankyti ir įsiamžinti. Tai būdas savo verslo vietai, šventei sukurti išskirtinę išorinę reklamą, kitaip dar vadinamą partizaninį marketingą. Nusifotografuoti jūsų verslo vietoje - turėtų tapti metų trendu - naujove. Kokia meninių instaliacijų nauda? - Dovanoti jūsų klientams emociją. Sukurti ir dekoruoti tokią unikalią vietą, kurios buvimas it sakmė sklistų iš lūpų į lūpas. Sukurti jūsų verslui pridėtinę vertę. Sukurti autentišką jūsų verslo išorinę reklamą. Pakviesti klientą tapti jūsų išskirtinio įvaizdžio dalimi – nusifotografuoti ir dalintis. Pabrėžti savo verslo išskirtinumą rinkoje....

Norite dekoruoti patys? Teikiu konsultacijas, suteikiu gaires ir nukreipiu reikiama linkme iki idėjos įgyvendinimo. Konsultuoju, dekoruoju vidaus ir lauko erdves išjausdama jūsų įmonės stilių, perteikdama filosofiją ir suteikdama jūsų tikslams vizualizaciją. Jei kyla klausimų ar norite aptarti erdvių dekoravimo kainas, susisiekite!

Kalėdinė Vitrina

Kavinės simbolis paukštelis. Viena siena erdvėje su medžių šakomis ir paušteliais. Todėl puošybai pasirinkome medžių šakas, kurias nudažėme sidabro spalva ir papuošėme led lemputėmis. Taip patalpooms suteikėme dar daugiau šviesos ir šventiškumo. Languose iš vidaus taip pat suformavome šakų tinklą, tuo pačių dekoraciją perkėlėme į lauką. Sudarydami ištekančios iš langų šviesos srautą. Kuri primena kad ši kavinė dirba su meile ir stengiasi dėl jūsų.

Dekoracijos namams

O namus taip pat galim pasipuošti nestandartiškai.

Projektas 'Skambantis medis'

Pavasariui-vasarai sukūrėme medį kuris pražydus atrodė kaip gigantiška puokštė. Bet taip norėjosi kažko dar. Einat Mažvydo alėja, kilo idėja į medį įkelti vėjo varpelius. Kai prisėdę pasimėgauti kava ir gardžiais kepyklėlės kepiniais jums vėjas grotų melodiją. Prie medžio priderinome langų ir sienos deko instaliaciją.

Miško dekoracijos

'Juodojo kranto ritualai'SPA erdvė miško tema.

Kurkime kartu!